menuordersearch
rajaiemanesh.com

به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۴/۱۰ شنبه
(0)
(0)
به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
ذهن  ما یک ماشین هدف جو است . هر چه را به عنوان هدف به آن می دهیم محقق می کند ، اما مهم این است که ما هدف را به درستی و در نهایت شفافیت تعیین کنیم . وقتی که ما می خواهیم به هدفی شلیک کنیم باید آن هدف را به وضوح ببینیم تا بتوانیم دقیقا نشانه گیری کنیم ، ذهن ما نیز دقیقا همین طور است ، باید در نهایت وضوح بداند که باید برای چه و رسیدن به چه هدفی حرکت کند ؟ هدفی که باید ان را محقق کند چه ویژگی هایی دارد؟

 وقتی که ما هدف را به وضوح مشخص می کنیم مثل این است که داریم به ذهن خود آدرس می دهیم ، هر چه قدر آدرسی که به آن می دهیم دقیق تر باشد ذهن ما مقصد را دقیق تر پیدا می کند ، پس به یاد داشته باشیم که در تعیین اهداف خود باید نهایت وضوح را رعایت کنیم ، هدف را با تمام جزئیات مشخص کنیم ، با این کار به ذهن خود کمک کنیم که هدف مورد نظر را برای ما محقق کند ، هر چه قدر هدف واضح تر دستیابی به هدف زودتر و امکان پذیرتر ، اگر ما دقیقا ندانیم می خواهیم به کجا برسیم و تصویر ذهنی دقیقی از هدفی که می خواهیم به آن برسیم را در ذهن نداشته باشیم درواقع ذهن خود را سر در گم می کنیم ، اگر بتوانیم هدف خود را در نهایت وضوح مشخص کنیم در واقع به ذهن گفته ایم که باید به کجا برسد و مقصد کجاست ، اینکه ما چگونه می خواهیم به این مقصد برسیم مربوط به ذهن است که خود راه را پیدا می کند و از راه های گوناگون ما را از آن آگاه می سازد .        
                                             
ثروتی که ما بدست می آوریم به شفافیت تصویر ذهنی ، پایداری هدف ، استواری ، باور عمیق و عمق سپاسگذاری ما بستگی خواهد داشت . ما همانی می شویم که بیشتر به آن فکر می کنیم . افکار ما هستند که زندگی ما را کنترل می کنند و شرایط زندگی ما رارقم می زنند . پس باید به چیزهایی فکر کنیم که زندگی ما را هر روز بهتر و بهتر کند .  
                                                         
خداوند رحمان در وجود ما پتانسیل پنهانی قرار داده که با توسل به آن می توانیم یک زندگی رویایی برای خود خلق کنیم . هر چیزی که به زندگی خود جذب می کنیم به واسطه تصاویری است که در ذهن خود می پرورانیم . فرقی نمی کند که ما چیزی را می خواهیم یا نه وقتی که به صورت خود آگاه و ناخودآگاه به ان فکر می کنیم آن را به زندگی خود جذب می کنیم . وقتی که در زندگی ما اتفاقاتی می افتد که ما در ظاهر آن را نمی خواستیم به دلیل افکار کنترل نشده ای است که به آن ها اجازه داده ایم در ذهن ما آزادانه جریان یابند .          
      
 وقتی که در مورد چیزی نگران هستیم همین نگرانی فکری است که ما آن را در ذهن خود پرورش می دهیم و باعث می شود که در دنیای واقعی از همین نوع نگرانی را به سوی خود جذب کنیم . مثلا وقتی که ما نگران بدهی های خود باشیم چیزی که جذب می کنیم بدهی بیشتر است . اگر نگران یک اتفاق تلخ در زندگی مان باشیم باعث می شود که همان را به زندگی خود جذب کنیم ، نگرانی باعث می شود که چیزی که نگرانش هستیم و از آن می ترسیم به زندگی مان جذب کنیم .     
                                                              
 پس بار دیگر تکرار می کنیم که به هر چیزی که به صورت خود آگاه و ناخوداگاه فکر کنیم به زندگی خود جذب می کنیم . هر فکر شاد می تواند مثبت ها را به زندگی ما جذب کند . افکارمان به وسیله احساساتی که پشت آن ها قرار دارد تقویت می شوند . باید به هدفی فکر کنیم که یک اشتیاق سوزان را در ما به وجود آورد و همانند سوختی که در ماشین میریزیم محرک ما باشد . وقتی که فکری با چنین احساس قدرتمند همراه شود آنگاه است که قانون جذب در زندگی ما واقعا به کار می افتد . در واقع می توان افکار و احساسات را این گونه تشبیه کرد که افکار همانند وسیله نقلیه ای هستند که ما را به یک مقصد مشخص می رسانند و احساسات همانند سوختی است که در این ماشین میریزیم که حرکت کند .   
                                                                 
 حال سوال این است که اگر قانون جذب به این راحتی کار می کند پس چرا خیلی از مردم دنیا از وضع زندگی کنونی خود راضی نیستند؟ دلیل این است که آنها مسئولیت کامل زندگی خود را نپذیرفته اند و مدام دیگران را مسئول اتفاق هایی که در زندگی شان می افتد می دانند. اما واقعیت این است که این ما هستیم که خواسته یا ناخواسته این شرایط را برای زندگی خود رقم زده ایم . کلید قانون جذب این است که ما خود مسئول تمام اتفاقاتی که برای مان در زندگی می افتد هستیم فقط و فقط خودمان نه کس دیگر. وقتی که ما می پذیریم که این ما هستیم که واقعیت زندگی مان را رقم می زنیم آن زمان است که قدرت پیدا می کنیم زندگی مان را آن طوری تغیییر دهیم که آرزویش را داریم .
                                                                                         
بیشتر مردم دنیا معمولا خود را گرفتار دنیای بیرون می دانند که هر چه در دنیای بیرون اتفاق بیفتد زندگی آن ها را تغییر می دهد و آن ها یک قربانی زندگی هستند ، اما وقتی که ما به عظمت خدای درون خود پی می بریم ، این رابطه را برعکس می کنیم و با قدرت شگفت انگیزی که درون ماست دنیای بیرون خود را آن گونه می سازیم که دلخواه ماست در واقع دنیای درون ما مسئولیت کامل دنیای پیرامون ما را می پذیرد.  
                                                           
 وقتی که در مورد هر جنبه زندگی مان از خود سوال می کنیم هر فکر که به ذهن ما خطور می کند همان افکاری هستند که زندگی ما را ساخته اند . همه چیزی که قانون جذب می گوید این است که اگر وضعیت کنونی زندگی مان را دوست نداریم باید افکارمان را تغییر دهیم همین و بس . قانون جذب می گوید به هر چیزی که فکر کنید همان را به زندگی خود جذب می کنید پس از این به بعد حق فکر کردن به چیزهایی که دوست نداریم در زندگی ما اتفاق بیفتد را نداریم و فقط و فقط و فقط به چیز هایی فکر می کنیم که دوست داریم در زندگی ما ظاهر شود .   
                                                                    
همه چیزهایی که در دنیا وجود دارند از خود یک انرژی با فرکانسی خاص را ساطع می کنند و افکار ما هم همین طور است . تفاوت ما با بقیه چیزها این است که فرکانس افکار ما قابل تغییر است برخلاف بقیه که فرکانسی ثابت را از خود ساطع می کنند ، فرکانس افکار ما می تواند گسترش یابد . وقتی که فرکانس افکار ما با فرکانس چیزی که می خواهیم یکی شود آن زمان است که قانون جذب اتفاق می افتد و ما آن چیز یا آن اتفاق را به سوی خود جذب می کنیم ، پس از این به بعد خودمان قضاوت کنیم که می خواهیم فرکانس افکارمان راهم فرکانس با چیزهایی کنیم که مطلوب ماست یا چیزهایی که دوست نداریم در زندگی ما اتفاق بیفتد ، به یاد داشته باشیم که به هر ]نچه فکر کنیم همان می شویم .  
                                                                                        
 به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
 به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
 به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
  به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
به هر آنچه در زندگی می خواهید برسید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر