menuordersearch
rajaiemanesh.com

رابطه ثروت با معنویت (3) ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۴/۱۰ شنبه
(0)
(0)
رابطه ثروت با معنویت (3)
رابطه ثروت با معنویت (3)
 تحقیقات نشان داده که 90% بیماری های انسان به طور مستقیم و غیر مستقیم ناشی از فشار ، محنت و نکبت زاییده شده از فقر است . بیمارستان های روانی پر است از بیمارانی که سال ها زیر فشار  مالی بوده اند و این تنش ذهن و جسم آن ها را از کار انداخته است . بیشتر مردم به علت نگرانی و تنش مالی بیمار می شوند پس اگر مشکلات مالی نبود مطب پزشکان هم خلوت تر بود .

فقر وعده ای است که شیطان به انسان می دهد ولی در مقابل خداوند به ما وعده ثروت و نعمت فراوان را میدهد به آیه 261 سوره بقره نگاهی بیندازید ببینید که شیطان چگونه انسان را به فقیر شدن رهنمون میکند و در مقابل خداوند به بندگان مژده می دهد که بخشش آن ها را هفتصد برابر می کند .

اگر ثروت و دارایی بد است چرا خداوند ما را به بخشش دعوت می کند تا دارایی هایمان را چندین برابر کند آن هم نه یک برابر و دو برابر بلکه حداقل هفتصد برابر فرض کنید که یک هزار تومان برای رضای خداوند انفاق می کنید و خدا حداقل هفتصد هزار تومان را به شما باز می گرداند این وعده خداست و خداوند در ادامه آیه می فرماید به هر کس که بخواهد دو یا سه برابر می بخشد که هر کدام از ما می توانیم آن یک نفر باشیم و همچنین در سوره آل عمران ایه 27 خداوند سخن را بالاتر می برد و می فرماید که خدا به هر کسی بخواهد بدونه حساب روزی می دهد .

 پس چرا از راه حلال ثروت فراوان بدست نیاوریم تا با بخشش یک هزار تومان خداوند هفتصد برابر برای ما جبران کند . باید آرزومند ثروت باشیم ثروتی پاک و حلال ، این حق انسان است به عنوان اشرف مخلوقات که زندگی سراسر نعمت داشته باشد چون ثروت حلال ، نعمت و هدیه خداوند است به انسان و خداوند رحمان انسان را توانگر می خواهد که بتواند به راحتی کسب رزق کند و در عرصه معنوی با تفکر، مراقبه ، مکاشفه و دعا به کمال برسد .

پس بیایید هیچ عذر و بهانه ای را برای کنار آمدن با تنگدستی و پذیرفتن آن قبول نکنیم . همان طور که در کتاب ادعیه حتما دیده ایم دعاهای مخصوص طلب رزق و وسعت روزی داریم که از معصومین ما نقل شده است وقتی که بزرگان و انبیا این گونه از خدا درخواست می کرده اند پس ما چرا از خدا رزق و روزی حلال نخواهیم . خداوند که انسان را افرید و او را اشرف مخلوقات قرار داد هیچ وقت نمی خواهد که بنده اش در رنج و عذاب باشد . از خود سوال کنیم که این همه نعمت در این دنیا برای چه کسی آفریده شده است ؟ اگر نیاز هایی داریم در کمال آرامش دل از خدای رحمان بخواهیم که نیازمان را به بهترین وجه ممکن خود براورده به خیر کند . 

 
 رابطه ثروت با معنویت
رابطه ثروت با معنویت
 رابطه ثروت با معنویت
رابطه ثروت با معنویت
 رابطه ثروت با معنویت
رابطه ثروت با معنویت
 رابطه ثروت با معنویت
رابطه ثروت با معنویت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر