menuordersearch
rajaiemanesh.com

پرسش های متداول ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
فایل های صوتی بر اساس چه مکانیسمی کار می کنند ؟
از آنجا که زندگی همه ی انسان ها تحت تاثیر باورهای آنهاست و براساس تحقیقات علمی مشخص شده که جایگاه باورها در ضمیرناخودآگاه است و هر چیزی که بارها و بار ها برای هر فردی تکرار شود به شکل باور در ضمیر ناخودآگاه او می نشیند و ضمیرناخودآگاه را برای رسیدن به همان باور برنامه ریزی می کند ، بر همین اساس در این فایل های صوتی یک سری عبارات تاکیدی متناسب با هدف ، بارها و بارها تکرار شده تا از طریق همین تکرار آن عبارات تاکیدی به صورت باور در ضمیرناخودآگاه فرد بنشیند و ضمیرناخودآگاه را برای رسیدن به آن باور برنامه ریزی کند .
منظور از فایل های صوتی 6 لایه چیست ؟
فایل های 6 لایه فایل هایی هستند که در آن ها 6 لایه عبارات تاکیدی در حال پخش می باشد به این صورت که از کانال سمت راست عبارات به صورت اول شخص در حال پخش می باشند مانند عبارت " من از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستم " و  از کانال سمت چپ عبارات به صورت دوم شخص در حال تکرار می باشند مانند عبارت " تو از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستی "  و همچنین از کانال مرکزی هم عبارات اول شخص  و هم عبارات دوم شخص تکرار می شود . عبارات تاکیدی که در سطح اول قرار دارند قابل درک برای ضمیرخودآگاه می باشند و در زیر سطح اول عبارات تاکیدی وجود دارد که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاه می باشند .

 
فایل های صوتی بی کلام چگونه ضمیرناخودآگاه را برنامه ریزی می کنند ؟
در فایل های صوتی بی کلام ما از پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه استفاده می کنیم . می دانیم که محدوده شنوایی انسان بین 20 تا 20هزار هرتز (20 – 000 20 هرتز) می باشد . در واقع صدایی که در این بازه قرار بگیرد توسط گوش انسان شنیده می شود و مورد تجزیه و تحلیل ضمیر خودآگاه قرار می گیرد .
پیام های پنهان پیام هایی هستند که خارج از محدوده شنوایی ضمیر خودآگاه قرار دارند طوری که به راحتی از سد ضمیر خودآگاه عبور کرده و در ضمیر ناخودآگاه می نشینند . این روش به طور گسترده در تبلیغات تلویزیونی و فیلم های سینمایی برای تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه استفاده می شود .
پیام های پنهان با توجه به اینکه در محدوده ضمیر خودآگاه نیستند ، مستقیما بر ضمیر ناخودآگاه تاثیر گذاشته و آرام آرام آن را برنامه نویسی مجدد می کنند
بر همین اساس یک سری فایل های صوتی بی کلام 10 لایه آماده شده که مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است که البته منظور از بی کلام بودن این نیست که عبارات تاکیدی در آن ها وجود ندارند بلکه صدای عبارات تاکیدی آنقدرکم شده که  توسط ضمیر خودآگاه شنیده نمی شود و فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاه است .
کم شدن صدای عبارات تاکیدی به این دلیل است که در محدوده ی شنوایی ضمیر خودآگاه نباشد چون ضمیر خودآگاه همانند نگهبان دروازه برای ضمیر ناخودآگاه عمل می کند و اجازه ی ورود عبارات تاکیدی به ضمیر ناخودآگاه را نمی دهد اما زمانی که صدای عبارات تاکیدی آنقدر کم می شود که در محدوده ی شنوایی ضمیر خودآگاه نباشد و فقط ضمیر ناخودآگاه بتواند آن را درک کند مانند زمانی است که اصلا ضمیر خودآگاهی وجود ندارد که مانع ورود عبارات تاکیدی به ضمیر ناخودآگاه شود مثل حالت خلسه که در هیپنوتیزم روی می دهد که در حالت خلسه ی هیپنوتیزمی ضمیر خودآگاه فرد کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه در دسترس قرار می گیرد و آماده ی دریافت تلقینات یا همان عبارات تاکیدی می شود که دقیقا همین شرایط هم در هنگام استفاده از فایل های بی کلام اتفاق می افتد چون صدای عبارات تاکیدی آنقدر کم است که توسط ضمیر خودآگاه شنیده نمی شود و به راحتی می تواند به ضمیر ناخودآگاه وارد شده و آن را برنامه ریزی مجدد کند و زمانی که شما بارها این فایل ها ی بی کلام را گوش می دهید با تکرار این کار ، عبارات تاکیدی در ضمیر ناخودآگاه شما می نشیند و آن را برنامه ریزی مجدد می کند .

 
فایل های صوتی باکلام چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کنند ؟
فایل های صوتی با کلام بر اساس یکی از ویژگی های ضمیرناخودآگاه ساخته شده است که می گوید :
"ضمیرناخودآگاه اطلاعات غیر مستقیم را بسیار سریعتر جذب می کند"
 گفته شد که ضمیر ناخودآگاه اطلاعات غیر مستقیم را بسیار سریعتر جذب می کند این حالت زمانی اتفاق می افتد که تمام تمرکز ضمیرخودآگاه به یک موضوع خاص باشد در این حالت شرایطی فراهم می شود که اطلاعات بدونه توجه ضمیرخودآگاه وارد ضمیر ناخودآگاه شود مانند اینکه ما توجه نگهبان ضمیر ناخودآگاه یا همان ضمیرخودآگاه را پرت کنیم تا از این فرصت استفاده کرده و پیام خود را وارد ضمیرناخودآگاه کنیم که تاثیر پذیری شخص از پیام ها در زمانی که ضمیرخودآگاه حضور ندارد نسبت به شرایط عادی که ضمیر خودآگاه حضور دارد حداقل 3 برابر می شود .
براساس همین ویژگی از دو آهنگ بی کلام وآرامش بخش در دو لایه ی اول و دوم استفاده شده است تا توجه ضمیرخودآگاه را به خود جلب کنند تا عبارات تاکیدی که در لایه های زیرین ( لایه های سوم تا دوازدهم ) وجود دارند از غفلت ضمیرخودآگاه استفاده کنند و وارد ضمیرناخودآگاه شوند و آن را برنامه ریزی کنند .
به یاد داشته باشید که ضمیر ناخودآگاه قادر به دریافت یک میلیون پیام اطلاعاتی در ثانیه است . در این حالت پیام ما بدونه حضور ضمیرخودآگاه وارد ضمیرناخودآگاه شده و در آن می نشیند که در این حالت ضمیرخودآگاه در غفلت به سر می برد و تاثیر گذاری پیام ما بیش تر از 3 برابر زمانی است که نگهبان دروازه یا ضمیر خودآگاه وجود دارد وقتی که پیام وارد ضمیر ناخودآگاه شد ، ضمیرناخودآگاه شروع به غلو کردن در آن می کند و مدام عبارات تاکیدی را  تکرار می کند و ما با این روش بسیار عالی توانسته ایم ضمیرناخودآگاه را برنامه نویسی کنیم .
آیا در فایل های صوتی از امواج مغزی استفاده شده است ؟
خیر به هیچ عنوان در فایل های صوتی از امواج مغزی استفاده نشده است چون این امواج برای بعضی افراد مضر می باشد مانند کسانی که دارای بیماری های ام اس و اعصاب می باشند و از طرفی استفاده از امواج مغزی در هنگام انجام کارهایی که نیاز به هوشیاری دارند می تواند خطرناک باشد مانند زمان رانندگی یا کار با دستگاه ها و چون امکان دارد شما بخواهید در حین رانندگی از این فایل ها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به همین خاطر در این فایل ها از هیچ موج مغزی استفاده نشده است .
چند روز و هر روز چند بار باید به فایل های صوتی گوش داده شود ؟
به یاد داشته باشید که رمز ورود به ضمیرناخودآگاه تکرار است و تکرار است و تکرار به همین خاطر هر چقدر بیشتر به این فایل ها گوش دهید تاثیرگذاری آن بیشتر و سریعتر خواهد بود ، توصیه می شود که این فایل ها را در حالت تکرار قرار داده و در هنگام انجام کارهای روز مره از آن ها استفاده کنید اما حداقل زمان برای استفاده از فایل های صوتی 40 روز بوده و بهتر است تا 90 روز ادامه پیدا کند و سعی کنید هر روز حداقل 2 ساعت به صورت مداوم یا در مقاطع زمانی مختلف به این فایل ها گوش دهید .
آیا در هنگاه گوش دادن به این فایل های صوتی باید تمرکز داشت ؟
مزیت اصلی فایل های صوتی در این است که استفاده از آن ها وقتی از شما نمی گیرد و شما هم زمان که در حال انجام کارهای روزمره از قبیل درس خواندن ، تلوزیون تماشا کردن ، در تاکسی ، اتوبوس و مترو ، در هنگام پیاده روی و در هر حالت دیگری که هستید به راحتی می توانید همانند یک آهنگ آرامش بخش به این فایل ها گوش کنید تا هم زمان که در حال انجام کارهای روزمره تان هستید بتوانید ضمیرناخودآگاهتان را برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کنید .
آیا روش توضیح داده شده در کتاب "برنامه ریزی سریع و راحت ضمیرناخودآگاه" یک روش خودهیپنوتیزم است ؟
بله ، در این کتاب شما با یک روش خودهیپنوتیزم راحت و بسیار کاربردی آشنا می شوید تا به راحتی بتوانید ضمیرخودآگاه را کنار زده و وارد حالت خلسه شوید و باور رسیدن به هدف را درضمیرناخودآگاهتان برنامه ریزی کنید .
این روش با دیگر روش ها چه تفاوتی دارد ؟
مزیتی که این روش دارد این است که وقتی که شما وارد حالت خلسه می شوید تغییری در حالت بدنتان اتفاق می افتد که شما مطمئن می شوید که توانسته اید ضمیرخودآگاه را کنار زده و به ضمیرناخودآگاه دسترسی پیدا کنید و حالا ضمیرناخودآگاه شما آماده برنامه ریزی توسط باور جدید متناسب با هدف شماست ولی در دیگر روش های خودهیپنوتیزم شما نمی دانید که توانسته اید وارد حالت خلسه شوید یا نه به عبارتی از ورود به حالت خلسه اطمینان پیدا نمی کنید .
چند روز و هر روز چند بار باید از این روش خودهیپنوتیزم استفاده کنیم ؟
هر چقدر که بیشتر بتوانید از طریق این روش وارد حالت خلسه شوید و ضمیرناخودآگاهتان را برنامه ریزی کنید بهتر است اما حداقل 30 روز انجام شود و بهتر است تا 90 روز ادامه پیدا کند و بهتر است که حداقل روزی 2 بار انجام شود که بهترین زمان برای این روش خودهیپنوتیزم صبح و شب می باشد که ضمیرناخودآگاه بهتر در دسترس است ولی شما در هر زمان دیگری هم می توانید از این روش استفاده کنید .
آیا به صورت مداوم می توانم از موج تتای موجود در محصول استفاده کنم ؟
استفاده از این موج مغزی بهتر است فقط در حالت درازکش و ریلکسیشن باشد چون این موج دارای امواج مغزی با فرکانس 3 تا 8 هرتز است که در این حالت ضمیرخودآگاه کنار رفته و ضمیرناخودآگاه در دسترس قرار می گیرد و هم چنین استفاده دراز مدت مانعی نداشته مگر اینکه برای فرد ایجاد مشکلاتی کنند .
نرم افزار برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه موجود در محصولات به چه صورت کار می کند ؟
این نرم افزار تصاویر و عبارات تاکیدی  را که شما در آن وارد می کنید بارها و بارها روی صفحه ی نمایش کامپیوتر شما به نمایش در می آورد به شکلی که ضمیرخودآگاه شما قادر به دیدن آن ها نیست ولی به راحتی توسط ضمیرناخودآگاه درک شده و به برنامه ریزی مجدد آن می پردازد یعنی هم زمان که شما در حال انجام کارهای خود با کامپیوتر هستید با نمایش تصاویر و عبارات تاکیدی در صفحه نمایش کامپیوتر شما ضمیرناخودآگاهتان را برای رسیدن به هدف برنامه ریزی می کند .
آیا نتیجه گرفتن من از محصولات سایت حتمی است ؟
به یاد داشته باشید که مکانیسم تحقق اهداف دارای سه گام است :
1. برنامه ریزی ذهنی (که در سطح ضمیرناخودآگاه صورت می گیرد)
2. اقدامات عملی (که در سطح ضمیرخودآگاه صورت می گیرد)
3.نتیجه
که وزن گام اول 80% ، وزن گام دوم 20% و وزن گام سوم 0% است یا به عبارتی اگر ما ضمیرناخودآگاهمان را برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کنیم و اقدامات عملی لازم را انجام بدهیم هدف ما محکوم به شدن است .
با استفاده از 4 روش فایل های صوتی بی کلام و با کلام ، خود هیپنوتیرم و نرم افزار برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه که در همه ی محصولات سایت وجود دارد به امید خدای رحمان باور رسیدن به هدف در ضمیرناخودآگاه شما به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی می شود که این می شود 80% کار می ماند 20% اقدامات عملی که آن هم با پشتکار شما مطمئنا به بهترین وجه انجام می شود که در این حالت شما فقط باید منتظر تحقق هدف باشید ولی به خاطر داشته باشید که برای تحقق هدف باید برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه همراه با اقدامات عملی صورت گیرد که انشاء الله هدف محکوم به شدن می شود .