سیستم حذف باورها با فرایند کمتر از 60 ثانیه ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۷/۵/۲۳ سه شنبه
(3)
(0)
سیستم حذف باورها با فرایند کمتر از 60 ثانیه
سیستم حذف باورها با فرایند کمتر از 60 ثانیه
سیستم حذف باورها با فرایند کمتر از 60 ثانیه

 
همه ما از اهمیت فکر و نقش تعیین کننده باورها در زندگیمان با خبر هستم ، به طوری که انسان در نهایت همان چیزی می شود که به آن فکر میکند و آن چیزی را در زندگی خود می بیند که به آن باور دارد ، اما فکر و باور چیست ؟
 
 
هر فکر حاصل ارتباطات لحظه ای نورون هاست و باورها حاصل ارتباطات دائمی نورون ها می باشد

 
وقتی که یک فکر از بیرون به ما تلقین شد که مثلا تو انسان ضعیفی هستی این باعث می شود که یک ارتباط نورونی ضعیف و یک مسیر عصبی باریک در مغز شکل بگیرد و فکر کردن بارها و بارهای ما به این موضوع  باعث می شود که این ارتباطات نورونی قویتر و قویتر شده و مسیر عصبی شکل گرفته مستحکم تر شود تا اینکه سر انجام باور ما را شکل دهد .
 
 
باورها هم سرانجام سرنوشت ما را رقم می زنند  ، حال اگر ما گرفتار باورهای محدودکننده باشیم در نهایت زندگی محدودی را تجربه خواهیم کرد پس چاره ای نداریم جز اینکه از شر باورهای محدود کننده که مانع موفقیت ما هستند راحت شویم و آن ها را یک بار برای همیشه حذف کنیم .

 
برای تغییر باورها روش های متفاوتی وجود دارد که شاید شما هم با اکثر آن ها آشنا باشید ، اما مطمئنا روشی که در اینجا با آن آشنا می شوید تا به الان از آن خبر نداشتید ، مطمئن باشید .
 
 
این روش به وسیله دکتر جیمی اسکات ارائه شده که روش انجام آن بسیار آسان است که در قالب دو فیلم مجموعا 10 دقیقه ای ارائه شده است ، در فیلم اول دکتر اسکات این روش رو به صورت کاملا عملی آموزش می دهد و در فیلم دوم فرد دیگری به کمک این روش به صورت عملی زیر نظر دکتر اسکات به حذف یکی از باورهای محدود کننده خود می پردازد .

 
انجام این روش به کمتر از 60 ثانیه زمان نیاز داردنحوه انجام سیستم حذف باورها با فرایند کمتر از 60 ثانیه :

1.  متعادل کردن سیستم انرژی بدن
2.  لمس دوقسمت
3.  گفتن باوره محدود کننده با صدای بلند


 

سیستم حذف باورها با فرایند کمتر از 60 ثانیه
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
شرکت سازنده